ريمل حجم دهنده بورژوا مدل Volume Glamour در مسي اصلي

ريمل حجم دهنده بورژوا مدل Volume Glamour در مسي اصلي

هميشه در بين محصولات مصرفي خود شاهد يک سري محصولات هستيم که از وقتي‌که يادمان مي‌آيد آن را ديده يا مصرف کرده‌ايم و به امروز هم از اشخاصي که آن را مصرف مي‌کنند پرسيده شود مثلريمل حجم دهنده بورژوادرب مسي چگونه است؟ بدون فکر کردن ميگويند اين ريمل عالي و بي‌نظير است و تا الآن هم که استفاده مي‌کنيم راضي هستيم. خوب با اين تصاويرريمل حجم دهنده بورژوامدل Volume Glamour با درب مسي چه چيزي دارد که اين‌همه پرطرف‌دار است

ريمل گلامور مکس بورژوا 12ml

ريمل اورجينال براي هر چه زيباتر شدن حالت چشم‌ها تأثير بسيار زيادي دارد. آرايش چشم يکي از مهم‌ترين قدم‌هاي آرايش صورت محسوب مي‌شود و جلوه گري بيشتري را با خود دارد. ريمل گلامور مکس بورژوا 12ml حجم دهنده و بلند کننده با ماندگاري 16 ساعته که مژه‌ها را به‌خوبي از يکديگر جدا کرده و مانع چسبندگي آن‌ها از هم مي‌شود.

ريمل حجم دهنده بورژوآ مدل Push Up Ultra Black

چشم ها بيشترين تاثير را در نگاه افراد ايجاد مي کنند و براي اين که چشم ها زيباتر نشان داده شوند استفاده از ريمل, سايه, خط چشم و. به شما کمک خواهد کرد. ريمل حجم دهنده بورژوا مدل Push Up Ultra Black از نوع ريمل حجم دهنده است که مژه هايتان را چند برابر حجيم تر مي کند. اين محصول بر اساس تکنولوژي روز دنيا گام برداشته و ترکيبي از سيليکون و وکس را در اين نوع ريمل استفاده کرده است که از ترکيبات پليمري است, با استفاده از اين محصول بورژوا مژه هايي بلند، حجيم و خوش حالت خواهيد داشت.

https://shikfam.com/Types-of-volatile-mascara-at-reasonable-prices

ريمل مک دو سر Haute & Naughty

آيا جز آن دسته از خانم‌هايي هستيد که وقتي ريمل مي‌زنند مژه‌هاي آن‌ها آن طوري که دوست دارند حالت نمي‌گيرد؟ بعد از ريمل زدن فکر مي‌کنند ريملي که استفاده کردند خوب نيست. البته اين مورد براي اشخاصي هست که از فر مژه استفاده نمي‌کنند يا همراه خود ندارند يا وقت کافي براي اين کار ندارند. حالت گرفتن و حالت دادن مژه‌ها مورد مهمي خواهد بود براي افرادي که آرايش را دوست دارند و حرفه‌اي دنبال مي‌کنند چون نبايد نقصي در آرايش چشم وجود داشته باشد.

ريمل حجم دهنده ايمپکت کلينيک Impact Optimal

نمايش زيبايي چشمان شما درگرو سلامت پوست صورت شما هم هست. شايد بگوييد خوب مي‌خواهيد چه چيزي بگوييد؟ لطافت، طراوت و روشني پوست صورتتان کمک مي‌کند آرايش شما به‌خوبي جلوه کند شرکت کلينيک متخصص توليد محصولات محافظت و ترميم‌کننده پوست هست که براي شما ريملي به نام ايمپکت کلينيک Impact Optimal توليد کرده است که قطعاً نگراني آسيب مصرف ريمل را ديگر نخواهيد داشت. ريمل ايمپکت کلينيک حجم مناسبي را براي مژه‌هاي شما فراهم، همراه با تازگي و بدون مصنوعي ديده شدن فراهم خواهد کرد همان حس دخترانگي گذشته را دوباره خواهيد داشت.

ريمل گران ريمل لانکوم گرنديوس

ريمل حجم دهنده لانکومگرنديوس با طراحي خاص بدنه و از آن خواص تر طراحي منحصربه‌فرد برس اين ريمل به شما کمک مي‌کند تجربه جديدي در ريمل زدن داشته باشيد. فرچه ريمل گرنديوس GRANDIOSE مژه‌هاي شمارا به هم نمي‌چسباند و تمام مژه‌هاي شمارا له خوبي پوشش خواهد داد. عصاره‌ي گل رز در ريمل لانکوم گرنديوس GRANDIOSE مقاومت مژه‌ها را افزايش مي‌دهد و از ريزش آن‌ها جلوگيري مي‌کند. حجم دهندگي و بلند کنندگي ريمل لانکوم گرنديوس GRANDIOSE بسيار بالاست البته اين ريمل در دنيا به يکي از ريمل‌هايي بلند کننده‌هاي مژه معروف هست. ريمل گرنديوس فاقد حساسيت هم بوده و براي چشمان حساس هم توصيه مي‌شود.

https://shikfam.com/Better-mascara-And-lacquerie

ريمل بلند کننده دبورا Extraordinary 5 in 1

در فروشگاه‌هاي فيزيکي‌هايمان وقتي مشتري از ما درخواست ريمل مي‌کرد و ما از آن‌ها مي‌پرسيديم که چه نوع ريملي يا برندي خدمتتان بدهيم. در کمال ناباوري مگفتن يک ريمل خوب بدهيد همين. دوباره تلاش مي‌کرديم که ريمل مناسب آن‌ها را با چند تا سؤال انتخاب و به آن‌ها بدهيم. سؤال اوليه ما اين بوده است که چه نوع ريملي خدمتتان بدهيم؟ حجم دهنده، بلند کننده، حالت‌دهنده، ماندگاري بالا (ضد آب) کدام را مي‌پسنديد؟ خوب اما در بعضي‌اوقات اين جواب را مي‌شنيديم: همه اين موارد را داشته باشد.

ريمل بلند کننده ماي Max Volume

ريمل يکي از اجزاي اصلي لوازم‌آرايشي و کيف آرايشي همه خانم‌ها و دخترخانم‌ها است. ريمل لوازم‌آرايشي است که با آن مي‌توانيد چشم‌ها و پلک‌هاي خود را بياراييد و بر زيبايي خود بيفزاييد. ريمل حجم دهنده ماي Max Volume محصول جذاب و پرطرفدار کمپاني ماي my هست که علاوه بر کيفيت، قيمت بسيار مناسب و به‌صرفه‌اي را براي مشتريان خود تدارک ديده است.

ريمل حجم دهنده ماي Max Volume علاوه بر اينکه حجم پلک‌هاي شمارا بيشتر مي‌کند مشکي بودن پلک‌هاي شما و عدم ريزش ريمل را نيز براي پلک‌هاي شما به ارمغان مي‌آورد.

ريمل حجم دهنده پاستل Big N Black

ريمل حجم دهنده پاستل Big N Black مژه‌هاي ريزودرشت را چندين برابر حجيم و خوش‌حالت کرده و براي هر چه جلوه گري چشم‌ها تلاش مي‌کند و رنگ‌دانه‌هاي مشکي موجود در اين ريمل مژه‌ها را مشکي کرده و چشمان را زرق‌وبرق دار مي‌کند. ريمل پاستل بيگ آن بلک خرده مژه‌دار و ضد حساسيت هست.

https://shikfam.com/Identify-the-best-eyelash-extension-mascara

و اينکه ريمل خوب چه ريملي است؟؟؟؟؟؟

 

مطمئنا ميدانيد که تمامي خانم ها، آرايش چشم برايشان اهميت ويژه اي دارد. از همين رو با اطمينان ميتوان گفت که يکي از مهمترين و پرکاربردترين وسايل آرايشي خانم ها ريمل نام دارد که در تمامي کيف هاي آرايشي به راحتي ميتوان پيدا کرد. امروزه با توجه به پيشرفت هاي بسيار زيادي که در صنعت آرايش و بهداشتي رخ داده انواع مختلفي از ريمل در بازار موجود مي باشد اما نکته اينجاست که کمتر کسي نسبت به تکنيک هاي انتخاب ريمل آگاهي دارد. از همين رو در اين مقاله در نظر داريم به بررسي اين مسئله بپردازيم.

https://shikfam.com/Good-mascara-shopping-guide

ريمل خوب ريمل ماسکارا مدل فلکس لايکرا

ريمل ماسکارا مدل Lycra Flex در حجم 12 ميلي‌ليتر مناسب براي چشمان حساس و آن دسته از افراد که از لنز استفاده مي‌کنند طراحي و ساخته‌شده است. فرچه اين ريمل قابل‌انعطاف پذير بوده و مژه‌ها را خوش‌حالت و چندين برابر بلند کرده و رنگ‌دانه‌هاي مشکي که در اين ريمل موجود است مژه‌ها را کاملاً مشکي و درخشان مي‌کند.

ريمل خوب و قيمت مناسب ريمل حجم دهنده ماي Max Volume

ريمل يکي از اجزاي اصلي لوازم‌آرايشي و کيف آرايشي همه خانم‌ها و دخترخانم‌ها است. ريمل لوازم‌آرايشي است که با آن مي‌توانيد چشم‌ها و پلک‌هاي خود را بياراييد و بر زيبايي خود بيفزاييد. ريمل حجم دهنده ماي Max Volume محصول جذاب و پرطرفدار کمپاني ماي my هست که علاوه بر کيفيت، قيمت بسيار مناسب و به‌صرفه‌اي را براي مشتريان خود تدارک ديده است.

https://shikfam.com/Introducing-several-types-of-mascara.-Good-price

 

برچسب ها: ریمل,حجم,دهنده,بورژوا,مدل,Volume,Glamour,در,مسی,اصلی,
[ سه شنبه 18 تير 1398 ] [ 18:55 ] [ کاووسی فر ]
[ ]

ريمل حجم دهنده ديور Diorshow Iconic Overcurl Mascara

 

ريمل حجم دهنده ديور Diorshow Iconic Overcurl Mascara

برس خميده اين ريمل باعث خواهد شد که بتوانيد تمام مژه ها را از ريشه تا بالا پوشش دهيد. بعد از چند بار کشيدن مي توانيد به حجم خوبي برسيد.

 

برچسب ها: ریمل,حجم,دهنده,دیور,Diorshow,Iconic,Overcurl,Mascara,
[ شنبه 6 مهر 1398 ] [ 17:19 ] [ کاووسی فر ]
[ ]

خدمات برش cnc چيست؟ (+معرفي رادوکس گروپ ارائه دهنده دستگاه و خدمات سي‌ان‌سي)

خدمات برش cnc چيست؟ (+معرفي رادوکس گروپ ارائه دهنده دستگاه و خدمات سي‌ان‌سي)

به گزارش خبرگزاري آفتاب، کلمه cnc مخفف کلمه Computer Numerical Control  به معناي کنترل کننده عددي توسط کامپيوتر مي‌باشد. اين کامپيوترها به صدور دستورهايي مرتب، ابزارها را کنترل مي‌کنند. اين دستورها ممکن است به صورت دستي توسط اشخاص نوشته شده يا توسط نرم‌افزارهاي CAM توليد شوند. در اين روش از کامپيوتر جهت انجام عمليات‌هاي مختلف نظير تراش، برش و ... استفاده مي‌شود.

p0tr_c1.jpg

محصولات سي ان سي cnc داراي انواع بسياري هستند که هر کدام کاربرد و عملکردي متفاوت و مختص خود را دارند. از جمله معروف‌ترين دستگاه‌هاي cnc مي‌توان به ماشين‌هاي ليزر سي‌ان‌سي، فرز سي‌ان‌سي و سي‌ان‌سي مخصوص برشکاري، سي ان سي هوا گاز، سي ان سي پلاسما اشاره کرد که درادامه به بررسي  ويژگي‌ها و قابليت‌هاي دو دستگاه برش ليزري cnc و برش فرز cnc مي‌پردازيم.

برش ليزري cnc

اين فناوري در سال 1965 براي نخستين بار به کار گرفته شد. در واقع؛ اولين برش‌دهنده ليزري توسط مرکزتحقيقات مهندسي وسترن الکتريک براي ايجاد سوراخ در الماس مورد استفاده قرار گرفت. برش ليزري يک تکنولوژي است که با استفاده از يک اشعه قدرتمند براي برش مواد مختلف (نظير چوب، مقوا، پلکسي و ...) با دستگاه برش ليزر استفاده مي‌شود.

برش فرز cnc

فرز يک دستگاه ماشين‌کاري است که از ابزار تراش دوار براي برش و براده برداري از جسم مورد نظر استفاده مي‌کند در اين نوع برش به جاي ليزر از نوک فرز جهت برش استفاده مي‌شود. در گذشته اغلب دستگاه‌هاي فرز در سه راستاي  طول، عرض و عمق حرکت مي‌کردند در صورتي‌که دستگاه‌هاي فرز امروزي قابليت حرکت در چهار تا شش محور را دارند. برش با دستگاه فرزcnc  رادوکس نظير برش ليزري براي برش و حکاکي انواع سنگ چوب و فلزات مناسب است.

تفاوت ميان برش فرز و برش ليزر

در ادامه به بررسي تفاوت‌هاي ميان دستگاه سي‌ان‌سي ليزر و دستگاه فرز سي‌ان‌سي مي‌پردازيم.

تفاوت اصلي ميان اين دستگاه را مي‌توان در تفاوت در شيوه عملکرد آن‌ها دانست به نحوي که در دستگاه فرز سي‌ان‌سي، برش و حک را به صورت فيزيکي و مکانيکي انجام مي‌دهد و ابزار و سطح جسم يکديگر را لمس مي‌کنند و به واسطه گردش ابزار بر روي جسم برش يا حکاکي صورت مي‌گيرد، در صورتي‌که در دستگاه سي‌ان‌سي ليزر نيازي به تماس مستقيم با جسم وجود ندارد و برش يا حکاکي بر مبناي قدرت خروجي پرتو ليزر صورت مي‌گيرد.

دستگاه‌هاي فرز سي‌ان‌سي توانايي حک و برش مواد فازي و غير فلزي را دارند اما دستگاه سي‌ان‌سي ليزر تنها قابليت حکاکي بر روي فلزاتي از قبيل  آلومينيوم، برنج، آهن و …  فاقد توانايي برش اين فلزات مي‌باشد.

حک توسط دستگاه فرز سي‌ان‌سي در سه بعد x، y و z انجام مي‌شود درصورتي‌که  حک در دستگاه سي‌ان‌سي ليزر تنها در  دو بعد xوy امکان پذير است. براي حکاکي‌هاي ظريف مثل چهره استفاده از ليزر مناسب‌تر است. اما حکاکي cnc شبيه منبت است و به‌عبارتي حک سه ‌بعدي انجام مي‌دهد (نمونه آن سنگ قبر مي‌باشد).

چرا رادوکس را انتخاب مي‌کنيم؟

شرکت رادوکس با فعاليت در زمينه ساخت دستگاه‌هاي برش و تنوع محصولات در زمينه اتوماسيون خطوط توليد، ليزر، انواع ربات‌هاي صنعتي و... با بالاترين کيفيت و کمترين قيمت در طي اين 20 سال به فعاليت خود ادامه داده است.

ثبت چندين اختراع در زمينه دستگاه‌هاي CNC، رادوکس را به قطب اصلي توليد دستگاه‌هاي cnc تبديل کرده است.

براي راهنمايي جهت خريد و همچنين ثبت سفارش مي‌توانيد به آدرس https://radoxgroup.com/ و يا با شماره تماس 0212776 تماس حاصل نماييد.

 

برچسب ها: خدمات,برش,cnc,چیست؟,(+معرفی,رادوکس,گروپ,ارائه,دهنده,دستگاه,و,خدمات,سی‌ان‌سی),
[ دوشنبه 26 آبان 1399 ] [ 23:53 ] [ کاووسی فر ]
[ ]

خدمات برش cnc چيست؟ (+معرفي رادوکس گروپ ارائه دهنده دستگاه و خدمات سي‌ان‌سي)

خدمات برش cnc چيست؟ (+معرفي رادوکس گروپ ارائه دهنده دستگاه و خدمات سي‌ان‌سي)

به گزارش خبرگزاري آفتاب، کلمه cnc مخفف کلمه Computer Numerical Control  به معناي کنترل کننده عددي توسط کامپيوتر مي‌باشد. اين کامپيوترها به صدور دستورهايي مرتب، ابزارها را کنترل مي‌کنند. اين دستورها ممکن است به صورت دستي توسط اشخاص نوشته شده يا توسط نرم‌افزارهاي CAM توليد شوند. در اين روش از کامپيوتر جهت انجام عمليات‌هاي مختلف نظير تراش، برش و ... استفاده مي‌شود.

p0tr_c1.jpg

محصولات سي ان سي cnc داراي انواع بسياري هستند که هر کدام کاربرد و عملکردي متفاوت و مختص خود را دارند. از جمله معروف‌ترين دستگاه‌هاي cnc مي‌توان به ماشين‌هاي ليزر سي‌ان‌سي، فرز سي‌ان‌سي و سي‌ان‌سي مخصوص برشکاري، سي ان سي هوا گاز، سي ان سي پلاسما اشاره کرد که درادامه به بررسي  ويژگي‌ها و قابليت‌هاي دو دستگاه برش ليزري cnc و برش فرز cnc مي‌پردازيم.

برش ليزري cnc

اين فناوري در سال 1965 براي نخستين بار به کار گرفته شد. در واقع؛ اولين برش‌دهنده ليزري توسط مرکزتحقيقات مهندسي وسترن الکتريک براي ايجاد سوراخ در الماس مورد استفاده قرار گرفت. برش ليزري يک تکنولوژي است که با استفاده از يک اشعه قدرتمند براي برش مواد مختلف (نظير چوب، مقوا، پلکسي و ...) با دستگاه برش ليزر استفاده مي‌شود.

برش فرز cnc

فرز يک دستگاه ماشين‌کاري است که از ابزار تراش دوار براي برش و براده برداري از جسم مورد نظر استفاده مي‌کند در اين نوع برش به جاي ليزر از نوک فرز جهت برش استفاده مي‌شود. در گذشته اغلب دستگاه‌هاي فرز در سه راستاي  طول، عرض و عمق حرکت مي‌کردند در صورتي‌که دستگاه‌هاي فرز امروزي قابليت حرکت در چهار تا شش محور را دارند. برش با دستگاه فرزcnc  رادوکس نظير برش ليزري براي برش و حکاکي انواع سنگ چوب و فلزات مناسب است.

تفاوت ميان برش فرز و برش ليزر

در ادامه به بررسي تفاوت‌هاي ميان دستگاه سي‌ان‌سي ليزر و دستگاه فرز سي‌ان‌سي مي‌پردازيم.

تفاوت اصلي ميان اين دستگاه را مي‌توان در تفاوت در شيوه عملکرد آن‌ها دانست به نحوي که در دستگاه فرز سي‌ان‌سي، برش و حک را به صورت فيزيکي و مکانيکي انجام مي‌دهد و ابزار و سطح جسم يکديگر را لمس مي‌کنند و به واسطه گردش ابزار بر روي جسم برش يا حکاکي صورت مي‌گيرد، در صورتي‌که در دستگاه سي‌ان‌سي ليزر نيازي به تماس مستقيم با جسم وجود ندارد و برش يا حکاکي بر مبناي قدرت خروجي پرتو ليزر صورت مي‌گيرد.

دستگاه‌هاي فرز سي‌ان‌سي توانايي حک و برش مواد فازي و غير فلزي را دارند اما دستگاه سي‌ان‌سي ليزر تنها قابليت حکاکي بر روي فلزاتي از قبيل  آلومينيوم، برنج، آهن و …  فاقد توانايي برش اين فلزات مي‌باشد.

حک توسط دستگاه فرز سي‌ان‌سي در سه بعد x، y و z انجام مي‌شود درصورتي‌که  حک در دستگاه سي‌ان‌سي ليزر تنها در  دو بعد xوy امکان پذير است. براي حکاکي‌هاي ظريف مثل چهره استفاده از ليزر مناسب‌تر است. اما حکاکي cnc شبيه منبت است و به‌عبارتي حک سه ‌بعدي انجام مي‌دهد (نمونه آن سنگ قبر مي‌باشد).

چرا رادوکس را انتخاب مي‌کنيم؟

شرکت رادوکس با فعاليت در زمينه ساخت دستگاه‌هاي برش و تنوع محصولات در زمينه اتوماسيون خطوط توليد، ليزر، انواع ربات‌هاي صنعتي و... با بالاترين کيفيت و کمترين قيمت در طي اين 20 سال به فعاليت خود ادامه داده است.

ثبت چندين اختراع در زمينه دستگاه‌هاي CNC، رادوکس را به قطب اصلي توليد دستگاه‌هاي cnc تبديل کرده است.

براي راهنمايي جهت خريد و همچنين ثبت سفارش مي‌توانيد به آدرس https://radoxgroup.com/ و يا با شماره تماس 0212776 تماس حاصل نماييد.

 

برچسب ها: خدمات,برش,cnc,چیست؟,(+معرفی,رادوکس,گروپ,ارائه,دهنده,دستگاه,و,خدمات,سی‌ان‌سی),
[ سه شنبه 27 آبان 1399 ] [ 0:21 ] [ کاووسی فر ]
[ ]
صفحه قبل 1 صفحه بعد